DIVADELNÍ FLORA
Menu

20/11/2021

Vstup na kulturní akce za nových podmínek

AKTUALITA

Vážení diváci, od pondělí 22. 11. budou platit nová mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví, která se dotknou i podmínek vstupu na produkce Divadelní Flory – zúčastnit se jich budou moct ti diváci, kteří se prokáží kompletním očkováním proti covidu-19 nebo tím, že nemoc v posledních šesti měsících prodělali. Více informací v sekci Vstupenky.

Pokud již máte zakoupené vstupenky a z důvodu nesplnění podmínek se nebudete moci představení zúčastnit, čtěte prosím dále.

Vstupenky můžete vrátit na místě v den konání akce vždy půl hodiny před začátkem. Dále můžete vstupenky vracet na pokladně Moravského divadla, kam vás odkážeme také v případě, že máte zájem vrátit více vstupenek najednou. V Moravské divadle lze vstupenky vracet nejpozději 24 hodin před začátkem představení, s výjimkou představení, která se konají do 26. 11. včetně - na ta můžete na pokladně MDO vstupenky vracet nejpozději v den představení. Pakliže se v dané časové lhůtě nemůžete dostavit, neváhejte se s předstihem telefonicky ozvat do pokladny MDO, kde vám situaci pomohou vyřešit. 

 K vrácení vstupenek zakoupených online pak můžete v rámci výše uvedených lhůt využít e-mailovou komunkaci s MDO.
 
Otevírací doba pokladny MDO:
po, st   9.00–18.00
út, čt, pá  12.00–18.00
(nebo vždy hodinu před začátkem představení)
Tel.: 585 500 500
 
V případě komplikací / nejasností při řešení vracení vstupenek jsme vám k dispozici na telefonním čísle 606 472 646. 
 
Děkujeme za pochopení. 

za finanční podpory:

v partnerské spolupráci:

generální mediální partner: hlavní mediální partner:

s podporou: