DIVADELNÍ FLORA
Menu

23/5/2023

Den dvanáctý (22. 5.)

FOTOGALERIE

Poslední tečku za letošní Florou udělal v pondělí 22. května Thalia Theater Hamburg. Představení Na člověku musí být vše krásné i atmosféru slavnostního zakončení se vzácnými hosty festivalu zachytil fotograf Lukáš Horký.

Ředitel DF Petr Nerušil poděkoval divákům za enormní zájem o program letošního ročníku a prozradil motto toho příštího – Volnost.

Slavnostního zakončení festivalu se zúčastnil i velvyslanec Spolkové republiky Německo v Praze Andreas Künne, pod jehož záštitou se 26DF konala. Setrvalou podporu Floře přislíbil i Martin Hořák Česko-německého fondu budoucnosti, hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek či primátor Olomouce Miroslav Žbánek. Vážíme si podpory všech našich partnerů a věříme v její trvání. Děkujeme!
Na své umělecké kolegy se přišel podívat režisér Tomáš Loužný a v hledišti zasedla také režisérka Simone Dede Ayivi, která celé pondělní dopoledne věnovala studentům zapojeným do programu FloraLab.

Těšíme se další mezinárodní, multižánrová a zejména mezilidská setkávání. Milí přátelé, na viděnou na 27DF s mottem Volnost!